Okręgowe Zawody w Piłkę Halową w Złotowie

Okręgowe Zawody w Piłkę Halową w Złotowie

W dniu 21.02.2015 r odbyły się Okręgowe Zawody w Piłkę Halową w Złotowie.

Turniej w Złotowie zapoczątkował zmagania Legionu w tym sezonie.

Z samego turnieju możemy być średnio zadowoleni. Przeplataliśmy dobra grę z fatalnymi momentami szczególnie w defensywie.

Pierwszy mecz to zmagania z gospodarzem czyli klubem Piasta Złotów i od razu wysoka przegrana 5:1. Złe zmiany i chaos tak w skrócie można opisać to spotkanie. Bramkę na pocieszenie zdobył Darek który dobił po uderzeniu Radka.

Kolejne spotkanie wyglądało już zdecydowanie lepiej. Dużo wymian i ładnej kombinacyjnej akcje spowodowały zdobycie 3 bramek, a dobra gra w obronie uniemożliwiła zawodnikom z Brzeźnicy na zdobycie choćby honorowego trafienia 3:0.

Ostatni mecz z Krzyżem miał decydować o awansie do półfinału. Niestety starcie z ekipa z Krzyża to powtórka błędów z pierwszego meczu z Piastem a wynik tym razem to 3:0

I pozostaje nam mecz o 5miejsce. Do ostatniego meczu podeszliśmy zdecydowanie na luzie. Postanowiliśmy ze zagramy „po 5min”. jedna drużyna to Piotrek, Robert, Wiktor, Szymon i Sebastian a druga to Marek, Darek, Radek(w roli bramkarza) Łukasz i Sławek (kaczor). Udało nam się wygrać ten mecz 3:2 i zdobyliśmy 5 miejsce.

Powiązana galeria:
zamknij reklamę

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości