Wiaty

Na boisku naszym ustawione zostały nowe siedziska dla gospodarzy i gości.

Wielkie podziękowania dla Wójta naszej gminy Dariusza Chrobaka, który jak może tak wspiera naszą drużynę.

Pozostały tylko jeszcze do zamontowania i uzupełnienia siedzenia dla kibiców.

• Derby napisał
    wiaty fajne ale czy będzie was w ogóle 11 na boisku? sypie się ta drużyna , brak ambicji a takie ładne boisko macie

Gracz napisał
    jak na razie to za każdym razem jest nas ponad jedenastu . czy się sypie ? nie sądzę .... po prostu zmiana wart , ci którzy zostali z małymi wzmocnieniami dają sobie również dobrze radę . Brak ambicji hmmm jesteśmy małą wioseczką i dajemy radę . to raczej w Łubiance przez kilka lat brakowało AMBICJI !!! Nie twierdzę że ci którzy teraz grają jej nie posiadają bo znam kilku chłopaków z waszego zespołu i wiem że są to gracze którzy powinni grać o wiele wyżej niż teraz się znajdują . Pozdrawiam Pana Derby z ogromną ambicją :)