W trzynastej kolejce Legion wygrywa na własnym boisku z przedostatnią drużyną z Głubczyna 5-1 .

W pierwszej połowie do wyniku 1-1 mecz był wyrównany z lekką przewagą Legionu ale od bramki na 2-1 już tylko Legion liczył się na boisku . goście nie byli w stanie stworzyć składniejszej akcji na naszej połowie , która kończy się wynikiem 3-1 dla Krępska .

W drugiej odsłonie meczu przy bramce na 4-1 doszło do zderzenia naszego napastnika Darka z obrońcą gości i Darek musiał zostać zmieniony przez Grzesia powracającego po kontuzji stawu skokowego . Legion grał na luzie marnując kolejne znakomite sytuacje i nie pozwalał gościom na zbyt wiele . W ostatniej minucie wynik meczu ustanowił Damian podwyższając wynik meczu na 5-1 .

Dziękujemy licznie zgromadzonym kibicom za doping oraz zapraszamy na kolejne spotkanie tym razem gramy na wyjeździe z Brzeźnicą Krajeńską 10 maja o godzinie 15;00 .