Autor:

BodzioUnia

Utworzono:

20.09.2015

Jednak powiedzenie że ze słabym przeciwnikiem też trzeba umieć grać potwierdziło się i tym razem...

Zwycięstwo cieszy ale niemoc jaka panowała wśród naszych zawodników daje do myślenia.

Pierwsza połowa jak i cały mecz to praktycznie same ataki naszej drużyny bo jak się wszyscy spodziewali outsider naszej ligi nie pokazał w tym meczu żadnych atutów mogących dać nam obawy o wywiezienie z Wiśniewki 3pkt.

Niestety chyba zbytnie zlekceważenie drużyny przeciwnej zakończyło się tym że zeszliśmy na przerwę tylko z jadnobramkowym prowdzeniem.Należy tu zaznaczyć że w pierwszej połowie mieliśmy ok 4 sytuacjii 100% niestety nie udało nam się ich wykorzystać.

Druga połowa wyglądała podobnie jak pierwsza ale jak zwykle zabrakło tego ostatniego podania lub celności jak i też poprostu szczęścia.Pod koniec meczu udało nam się zdobyć jednak drugą bramkę ale w tym momencie należy pogratulować gospodarzom chęci walki do samego końca co zaowocowało zdobyciem przez nich bramki w ostatnich minutachh meczu z rzutu rożnego.

Gratulacje dla naszego nowego kolegi Damiana Dropiewskiego za udany debiut i zdobycie bramki na 1:0.Witamy w drużynie!!!!

Na koniec jeszcze jeden akcent humorystyczny, mianowicie fakt że mecz powinien zakończyć się walkowerem dla pana sędziego (serdecznie pozdrawiamy) który dotarł na mecz z ok 30 minutowym opóźnieniem:).

Czekamy teraz  z nadziejami na kolejny mecz w którym podejmować będziemy gości z Nowej Świętej.Miejmy nadzieję że 3 pkt zostaną w Bartoszkowie