Unia Bartoszkowo Gospodarze

BodzioUnia

27.09.2015

Unia-Huragan 2:0!!!!

Wygrywamy kolejny mecz po dobrej grze całego zespołu.

Zaczynamy mecz z dużą ochotą do gry i chęcią zwycięstwa na własnym boisku co przynosi szybki efekt w postaci bramki.

Chwilę później po faulu w polu karnym na Sławku rzut karny na bramkę zamienia nasz kapitan i mecz coraz bardziej zaczyna układać się po naszej myśli. Niestety kilka minut po zdobytej bramce sędzia spotkania po bardzo kontrowersyjnej decyzji wyrzuca z boiska Damiana który fauluje obrońce rywali(wg nas faul zasługiwał ewentualnie na żółtą kartkę i to bardzo naciąganą) i większość meczu musimy grać w osłabieniu.Nie zniechęca nas to jednak i mimo to resztę spotkania dominujemy a goście tyko co jakiś czas robią zamieszanie pod naszą bramką ale tak naprawdę mieli tylko chyba jedną sytuację 100% po strzale głową ale broni go nasz bramkarz.Na szczególne wyróżnienie zasługuje z tym meczy Przemek Panglisch-brawo i oby tak dalej....

Za tydzień ciężki wyjazd do Skica który dziś ogrywa lidera z Zalesia.Miejmy nadzieję że z bardzo ciężkiego terenu uda nam się wrócić z 3pkt. Dziękujemy także kibicom za liczne przybycie na mecz i zapraszamy także do dopingu na naszych wyjazdach.