Autor:

Administrator

Utworzono:

12.05.2018

Wszyscy korzystamy z uroków majówki, zatem bez zbędnego przynudzania przedstawiamy naszą krótką relację z ostatniego meczu :)

Victoria, na zakończenie długiego weekendu przybyła do Gawłówka.  Mecz zapowiadał się na iście sielankowe spotkanie. W pierwszych 45 minutach oglądaliśmy dosyć nudne, monotonne widowisko. Bramki posypały się dopiero w drugiej odsłonie meczu. Na prowadzenie ,gospodarzy wyprowadził Adam Małecki, pewnym strzałem pod poprzeczkę pokonując naszego bramkarza. Po nieporozumieniu w naszych szykach obronnych,10 minut później piłkę do pustej siatki wpakował po raz kolejny Małecki. Victoria ruszyła do odrabiania strat. 15 minut przed końcem spotkania zdobyliśmy bramkę kontaktową. Kolejny raz w tym sezonie świetnym dograniem popisał się nasz pomocnik, Rafał Natanek, a tą centrę na gola zamienił Dawid Brydniak. Niestety nie udało się już doprowadzić do wyrównania i ponieśliśmy 4 porażkę w tym sezonie. Na następny mecz z Błyskawicą Proszówki zapraszamy już w SOBOTĘ 12 maja o 17:00