Polonia Jastrowie Gospodarze

Ryszard Ludewicz Trener

ayz1975

20.08.2014
  • Dwie bramki Radosława Chilińskiego i jedna Damiana Gnieździńskiego zapewniły Polonii Jastrowie zwycięstwo w rozegranym w sobotę meczu dziewiątej kolejki drugiej grupy pilskiej A klasy. Z Błyskawicą Nieżychowo zawodnicy z Jastrowia wygrali trzy do jednego. Polonia mecz z Błyskawicą rozpoczęła od bramki strzelonej przez Radosława Chilińskiego. Popularny "Skrzypek" golkipera gości pokonał już w dziewiątej minucie sobotniego spotkania. Dwadzieścia minut później zawodnicy z Jastrowia prowadzili z Nierzychowem już dwa do zera. Gola dla gospodarzy, wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem gości, strzelił wtedy Damian Gnieździński. Kiedy, w 39 minucie, swoją drugą bramkę w sobotnim meczu zdobył Radosław Chiliński było już jasne, że w spotkaniu z Błyskawicą Polonia zdobędzie trzy punkty. Do przerwy piłkarze z Jastrowia prowadzili z Nierzychowem trzy do zera. Po zmianie stron Polonia skupiła się głównie na utrzymaniu korzystnego rezultatu a goście robili wszystko aby zdobyć w Jastrowiu honorową bramkę. Golkipera gospodarzy, po rzucie karnym, udało im się ostateczne pokonać w 62 minucie meczu. Na nic więcej miejscowi piłkarzom Błyskawicy jednak nie pozwolili i wygrali z Nieżychowem trzy do jednego. Polonia zajmuje obecnie drugie miejsce w drugiej grupie pilskiej A klasy. Liderujący Włókniarz Okonek wyprzedza ją dzięki lepszemu stosunkowi bezpośrednich pojedynków.
  • Autor / Żródło: www.zlotow.naszemiasto.pl